Alp Kavasoğlu

 

KURUMSAL EĞİTİMLER

 

TEMEL MAKYAJ EĞİTİMİ

Temel makyaj eğitimi makyajı en baştan öğrenmek isteyenler için en uygun eğitimdir. En temel uygulumaları içeren bu eğitim sizi iyi bir make up artist olma yolunda en iyi hazırlıcak aşamadır. Yüz şekillerinden, nasıl fonteten uygulanacağına kadar her konuyu içeren bu eğitim size ileride çok iyi bir mesleki zemin hazırlıcakdır. 


MAKYAJ TREND WORKSHOPLARI

Yeni trendleri, en moda makyaj konularını içeren bu eğitim sizin için modayı yakından takip etmeniz adına en uygun şeçenektir. Zaten maykaj yapabiliyor ama kendinizi geliştirmek ve daha profesyonel olmak istiyorsanız ileri seviyede makyaj workshopları sizin için… 


TEMEL RENKLENDİRME EĞİTİMİ

Her şeyin temeli olan renkler … İyi bir ressam nasıl renklerini tanıyor ve bir sanat eseri yaratabiliyorsa sizde renklerin dilini öğrenerek saç renklendirmede en iy sonuçlara ulaşabilirsiniz.


ARTİSTİK RENKLENDİRME EĞİTİMİ

İleri seviye olan bu renklendirme eğitimi, bütün renklendirme tekniklerini değişik bir bakış açısı ile görmenizi sağlar. Günümüz trendlerini içeren tüm röfle, balyaj ve bölgesel renklendirme tekniklerini içermektedir.


SAÇIN YAPISI VE KİMYASI

En temel saç eğitimlerinden olan bu eğitim sizin sanatınızı yaratırken kullandığınız objenin en derinlerine inerek onu kavramanıza yarar.


TEMEL KESİM

Açıları anlamak… eğer sizde kesim tekniklerini en baştan açıları ile matematiksel olarak öğrenmek istiyorsanız bu eğitim tam size göre. Hangi saç modeli hangi açı ile elde edilir? Açılar nedir? Bunları öğrenmeniz için hazırlanmış temel eğitimlerden biridir.


İLERİ SEVİYE KESİM TEKNİKLERİ

İngiltere, Fransa, Almaya, Amerika dahil olmak üzere bütün kesim ekollerine birlikte bakmayı sağlayan eğitimdir. Bu kadar çeşitli olan bir konuda size en çok hitap edeni bulmak ve mesleğinizde sanatınızda bir adım öne çıkmanıza yardımcı olucak eğitim türüdür.


TEMEL VE AVANTGARDE TOPUZ EĞİTİMLERİ

En temelden, en  artsitik topuza giden yolda en baştan birlikte çalışmamızı sağlayan eğitim; topuz en zoru mu diyorsunuz? Bu eğitimle birlikte topuzun temel bileşenlerini anlayarak en zor topuzlara nasıl geçiş yapabiliceğimizi görücez.


YARARCI 5 DAKIKALIK TOPUZ EĞİTİMİ

Topuz tararken çok mu zaman kaybediyorsunuz? Salonu'nun yoğun olduğu günlerde daha çabuk ve güzel topuzlar mı taramak istiyorsunuz? O zaman bu eğitim birkaç küçük hile ile nasıl çabuk ama asil topuzlar tarayabileceğinizi öğretiyor.


MEVSİMSEL RENK ANALİZİ EĞİTİMİ

Renklerin dili aslında bir kadının nasıl güzel gözükebileceğinide anlatıyor. Renkleri mevsimleri doğru anlar ve anlatırsak o size bir kadının bütün sırlarını veriyor. Bu eğitim mevsimlere göre kadınları ve sizin onlara neler tavsiye etmeniz gerektiğini anlatıyor.


STİL DANIŞMANLIĞI EĞİTİMİ

Gelişen dünyamızda kuaförlük sektörüde yerinde durmuyor. Artık müşterilerimiz bizden daha fazlasını bekliyor. Eğer tasarım yapıyorsak artık kadın herseyi ile ona müdahale etmemizi istiyor. Kıyafeti, saçı, makyajı ile bu eğitim size kadına bir bütün olarak bakmanızı sağlıyor.