Gelin Saç Makyaj

Gelin adayları hayatlarının bu en güzel günlerinde işlerini şansa bırakmak istemiyorlar. Piyasaki güzellik salonlarını tercih eden gelinler evet çok var. Birde özel hizmet almak isteyen ve en iyi isimler ile çalışıp kalıplaşmış uygulamaların aksine kendine en çok yakışacak uygulamayı bulmalarına yardımcı olan Hair&Make-up artisler ile çalışmak isteyen gelinlerimiz var.

 

İşte bu gelin adaylarına ister kendi mekanlarında isterlerse Hoppala Agency stüdyosunda onlarını dinleyerek ve nasıl mutlu olacaklarını tam olarak anladıktan sonra saç makyaj uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. Gelinlerimiz web sitemizden çalışmak istedikleri Hair&Make-up artistin portfolyosunu inceleyebiliyor ve hemen online rezervasyon yapabiliyorlar.

 

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için lütfen 0212 283 7175 nolu telefonu  arayınız.

 

HAIR&MAKE-UP STUDIO

Hoppala Production Hair&Make-up Studio' da kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. Size ait zaman dilimi içerisinde sizden ve yakınlarınızdan başka kimsenin alınmayacağı stüdyomuzda düğün hazırlıklarınızı size ait rahat bir ortamda tamamlayabilirsiniz. Enerjisi yüksek ekibimiz ile bu önemli gününüzde mutlu olmanız için çalışacak ve hayellerinizdeki gibi bir gelin yaratacağız. Stüdyomuzda teras ve geniş misafir ağırlama olanakları ile dostlarınız ile rahatça gelebileceğiniz ve eğlenceli dakikalar geçirebileceğiniz bir ortam yarattık.  Dekorasyonu ile dikkat çeken stüdyomuz hazırlık aşamalarında fotoğraf video çekimleri için de ideal.

Saç Makyaj artistlerimizin kullandıkları makyaj ürünlerinin tümü profesyonel ürünler olup, dünyaca ünlü markalardan oluşmaktadır. Kullandıkları ürünler arasında Chanel, Giorgio Armani, Tom Ford, Marc Jacobs, Lancome, Yves Saint Laurent, Dior, Mac gibi markaların ürünleri bulunmaktadır. Saç makyaj artistlerimiz ile yapacağınız görüşmelerde yüzünüzün şekline ve cildinize en uygun makyaja beraber karar verip size en yakışacak uygulamayı gerçekleştiriyoruz. Ağır ve cilde zarar veren kapatıcı ürünleri asla tercih etmiyoruz. Piyasadaki en yüksek kapatıcı özelline sahip ve en doğal görünümlü sonuçlar elde edebileceğimiz ürünleri kullanıyoruz. 
Gelin saçınız için bir çok farklı seçenek sunuyoruz yada sizin aklınızda olan bir model var ise onuda uygulayabiliyoruz. Saç artistlerimiz uygulamaya başlamadan önce sizinle gelinliğinizin modeline, Kullanılacak aksesuarlara, yüz şeklinize ve hayalinizdeki saç modeline göre ortak bir karar alıp yapılacak uygulamayı sizinle beraber belirliyorlar. Şekillendirmeler her saç tipine göre  farklı profesyonel ürünler kullanılarak yapılmaktadır. Kullanılan tüm ürünler dünyaca ünlü saç markalarının profesyonel ürünleridir. Birçok kuaför salonunda kullanılanların aksine tüm ürünler orjinaldir. Kullanılan markalar Schwarzkopf Osis, Kerastase, Wella Sebastian, Aveda, Loreal Profesionel.

 

 

HAIR & MAKE-UP ARTİSTLERİMİZ