Hakkımızda

 

Hoppala Production, deneyimli prodüksiyon ekibiyle video, film prodüksiyon, fotoğraf çekimi, saç&makyaj, styling, stüdyo ve mekan bulma gibi bir çok konuda hizmet veriyor. Hoppala Production bünyesindeki deneyimli ekibi ile size bu konuda gerekli tüm yönlendirmeleri ve tedariği en hızlı şekilde yaparak müşterilerimizin onayına sunuyoruz.

Hoppala Production bünyesinde bulunan 300 m2  alana kurulu  3.2 mt tavanlı sonsuz fon 4mt tavanlı ana stüdyosuyla , kamera, ses ve ışık ekipmanları ve dekor hizmetleri ile bir çok video ve fotoğraf çekime ev sahipliği yapmaktadır.

Hoppala Agency, prodüksiyon tarafının yanı sıra fotoğrafçılara ve moda editörlerine editorial, advertorial ve özel çekimler için saç&makyaj ve styling konusunda sektörde uzun yıllardır tecrübe kazanmış uzman ekibiyle en güvenilir hizmeti vermeye devam ediyor. Ayrıca çalıştığı profesyonel saç makyaj artistleri ile kişilere ve gruplara özel Saç&Makyaj eğitimleri ve imaj danışmanlıkları da yapılmaktadır. leke tedavileri

 

Deneyimli Saç Makyaj Artistlerimiz tarafından size özel gelin saçı ve gelin makyajı uygulamaları gerçekleştiriyor ve hayatınızın en önemli gününde sizlere kendinizi iyi hissetmeniz için en mükenmel hizmeti vermeye devam ediyoruz. 

 

Ayrıntılı bilgi ve teklif almak için iletişim bilgilerinden irtibata geçebilirsiniz.

Reklam Fotograflari
Moda Çekimleri
Katalog Çekimleri
Ürün&Still Life Çekimleri
Mekan Çekimleri
Organizasyon Çekimleri
Konsept Dügün Çekimleri
Stüdyo Kiralama
Hair&Make-up Hizmeti
Styling Hizmeti
İmaj Danışmanlığı
Gelin Saç&Makyajı
Hair&Make-up Egitimleri
Fotograf Ekipmani Kiralama
www.myraestetik.com/karin-estetigi